OVT Logistics - Coorganizator Semimaraton Bichigiu 2018

7 mai, 2018

Ovt Logistics - coorganizator al Semimaraton Bichigiu 2018.

Run.Give.Repeat este un proiect filantropic, marca Asociației OM care își propune ca, împreună cu partenerii, să aducă zâmbete pe chipul Anișoarei și să devină un exemplu pentru comunitate.

Așa cum albinele reprezintă un factor extrem de important pentru ecosistem și implicit pentru existența omenirii, echipa “albinuțelor” OVT Logistics și-a propus să continue să fie un susținător important al cazurilor sociale.

O familie unită, lideri de piață, bine organizați, sufletiști, dotați cu know-how, mentalitate nemțească, networking, spirit de echipă, putere de muncă, resurse financiare, experiență în CSR și dorința nestăvilită de a ajuta, albinuțele harnice OVTLogistics.com au decis să mute “munții din loc” pentru a ajuta Asociația OM să construiască o casă pentru Anișoara.

Și nu se opresc aici. Vor alerga împreună cu voi, de zor, la Semimaraton Bichigiu, în calitate de co-organizatori.

Bistrita
Bistrita Nasaud